Ulotka Zdrowia
Alpha Libido Prosper Labs - Poprawa sprawności seksualnej

Alpha Libido Prosper Labs - Poprawa sprawności seksualnej

Ocena na podstawie 1 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Prosper Labs
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Alpha Libido Prosper Labs

Dla mężczyzn bardzo ważne jest bycie w najwyższej seksualnej formie. Nie chcą zawieść swoich partnerek. Największą kompromitacją byłoby dla nich nie spełnienie jej oczekiwań. Problemy z erekcją oraz brakiem ochoty na seks pozwala rozwiązać Alpha Libido.

Alpha Libido to preparat pomagający utrzymać sprawność seksualną na odpowiednim poziomie. Zawarta w nim L-arginina powoduje zwiększenie napływu krwi do członka. Dzięki temu, mężczyzna nie ma żadnych problemów z osiągnięciem erekcji. Jego narząd płciowy działa tak, jak powinien. Sprawność seksualna natomiast znajduje się na bardzo wysokim poziomie. Preparat ma bardzo pozytywny wpływ na męskie libido. W składzie preparatu znajdują się również buzdyganek naziemny oraz żeń-szeń, które wzmacniają popęd seksualny i eliminują problemy z erekcją.

Bezpieczeństwo i stosowanie Alpha Libido Prosper Labs

Aby uzyskać odpowiednie efekty ze stosowania preparatu należy przyjmować dwie kapsułki dziennie. Preparat został oparty na naturalnych składnikach. W związku z tym, nie należy obawiać się jego negatywnego wpływu na organizm. Nie jest on jednak przeznaczony dla osób niepełnoletnich oraz takich, które są uczulone na którykolwiek z jego składników.


Opinie Alpha Libido Prosper Labs
OZOL
Ocena produktu

Kupiłem już jakiś czas temu ten produkt i stosuje regularnie. Erekcja zdecydowanie mi się poprawiła !


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."