Ulotka Zdrowia
African Mango Prosper Labs - Mango afrykańskie

African Mango Prosper Labs - Mango afrykańskie

Ocena na podstawie 3 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Prosper Labs
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu African Mango Prosper Labs

Każdy potrzebuje wsparcia, gdy chce osiągnąć cel. Szczególnie, gdy jest nim odchudzanie. African Mango zapewni świetną pomoc w walce ze zbędnymi kilogramami.

Ekstrakt z African Mango w znakomity sposób wspomaga proces odchudzania. Podtrzyma Twoją wiarę w to, że możesz pozbyć się zbędnych kilogramów, nawet gdy już nie będziesz miał sił na dalszą walkę. Wpływa bardzo dobrze na metabolizm przyspieszając go. Dzięki temu, efekty odchudzania będą jeszcze bardziej widoczne.

African Mango zmniejsza także apetyt. Daje uczucie sytości oraz pomaga obniżyć poziom cukru we krwi. Zmniejszenie poziomu cholesterolu LDL to kolejna zaleta działania tego preparatu.

Stosowanie i bezpieczeństwo African Mango Prosper Labs 

Aby uzyskać optymalne efekty z procesu odchudzania należy przyjmować dwie kapsułki dziennie.

Trzeba podkreślić, że jedyną substancją aktywną w preparacie jest wyciąg z afrykańskiego mango. Nie powoduje on żadnych skutków ubocznych. Nie zaleca się jednak jego stosowania kobietom w ciąży, karmiącym piersią oraz dzieciom. Nie powinien być również przyjmowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie African Mango Prosper Labs
Waw-Olga
Ocena produktu

Ciekawa nowość, którą z chęcią sobie przetestuje.


Klausia
Ocena produktu

Nie od dziś wiadomo że Mango jest skuteczne w odchudzaniu. Cena tego produktu jest bardzo korzystna i chce to przetestować.


Kolka
Ocena produktu

Czy macie jakieś efekty uboczne po stosowaniu Mango ? Stosuje już ten suplement i mam problem z zasypianiem. Nie wiem czy przypadkiem nie stosuje za późno. Ostatnio robiłam cardio o 21 i tak się zastanawiam w sumie że można to jakoś łączyć ?


Igor
Ocena produktu

Mango afrykańskie stosuje sobie regularnie od połowy grudnia i widzę efekty do dziś 5kg. Więc działa skutecznie. Nie schudniesz z tym 10kg w 10 dni. Ale bezpiecznie jak najbardziej !


Maciej
Ocena produktu

Znam te tabletki na odchudzanie już dość długo i zawsze z chęcia do nich wracam


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."