Ulotka Zdrowia
Acustivum - Na dobry słuch

Acustivum - Na dobry słuch

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu Acustivum

Acustivum to suplement diety, który poprawia słuch. Jego działanie polega na usprawnieniu mikrocyrkulacji krwi, chroni komórki nerwowe, a także nerwy słuchowe oraz ochrania komórki przed stresem oksydacyjnym. Stres, hałas i proces starzenia może spowodować pogorszenie się słuchu.

Głównymi składnikami preparatu są:

  • wyciąg z liści miłorzębu japońskiego – wspomaga krążenie obwodowe, co wpływa na polepszenie słuchu,
  • ekstrakt z gryki - wspiera prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych, także tych znajdujących się w uchu,
  • witamina E – najsilniejszy antyoksydant, zwalcza wolne rodniki, chroni komórki ciała przed stresem oksydacyjnym,
  • magnez – wspomaga funkcjonowanie układu nerwowego, a także nerwów znajdujących się w narządzie słuchu.

Preparat dostępny jest w postaci tabletek powlekanych. Należy je przyjmować dwa razy dziennie po jednej tabletce. Za każdym razem suplement należy popić wodą. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Preparat jest przeznaczony wyłącznie dla dorosłych.

Acustivum składniki:

substancja wypełniająca: celuloza, kwas alfa-liponowy, ekstrakt z gryki (Fagopyrum Mill.), tlenek macjnezu, ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba), witamina E, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, otoczka (substancje zagęszczające: hydroksypropylometyloceluloza i polidekstroza, substancja wiążąca: talk, barwniki: E171 i E163).

Składniki 2 tabletki
Kwas alfa-liponowy 200 mg
Ekstrakt z gryki 200 mg
Ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego 80 mg
Witamina E 12 mg alfa-TE (100%)*
Magnez 100 mg (27%)*

* - % realizacji zalecanego dziennego spożycia.


Opinie Acustivum

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."