Ulotka Zdrowia
Acerola Gripovita - Witamina C 100% naturalna

Acerola Gripovita - Witamina C 100% naturalna

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Natur Produkt Pharma
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: tabletki do ssania
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Acerola Gripovita

Acerola Gripovita to suplement diety, który został stworzony na bazie naturalnej witaminy C. Zawiera on 120 mg lewoskrętnej witaminy C, która pochodzi z owoców południowo-amerykańskiego krzewu, który nosi nazwę Malpighia glabra. W składzie preparatu nie ma syntetycznej witaminy C.

Witamina C pozytywnie wpływa na funkcjonowanie ludzkiego organizmu. Wspiera działanie układu odpornościowego, ochrania komórki przed stresem oksydacyjnym, a także zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia.

Preparat dostępny jest w postaci tabletek do ssania o smaku wiśni i aceroli. Dozwolone jest przyjmowanie na dzień do 5 tabletek. Nie należy przekraczać tej dawki. Produkt występuje jako forma uzupełnienia witaminy C w organizmie.

Acerola Gripovita składniki:

substancja słodząca: izomalt, ekstrakt z owoców aceroli (standaryzowany na zawartość 25% witaminy C), sproszkowany sok z buraka czerwonego, aromat, substancja przeciw-zbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja słodząca: glikozydy stewiolowe.

Składnik 1 tabletka 5 tabletek
Ekstrakt z aceroli, w tym: witamina C 480 mg 120 mg* 2,4 g 600 mg **

* 150% referencyjnej wartości spożycia ** 750% referencyjnej wartości spożycia


Opinie Acerola Gripovita

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."