Ulotka Zdrowia
Acatar Control - Ułatwia oddychanie przez nos

Acatar Control - Ułatwia oddychanie przez nos

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: USP Zdrowie
  • Pojemność: 15 ml
  • Postać: spray
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Acatar Control

Acatar Control to preparat, którego substancją aktywną jest oksymetazolina, która jest znakomitym lekiem na katar. Zapewnia obkurczanie naczyń krwionośnych w nosie, zaczyna bardzo szybko działać i utrzymuje efekty na długi czas, bo do 12 godzin.

Dzięki temu, że zdecydujesz się na stosowanie tego preparatu, można będzie skutecznie zwalczyć objawy infekcji wirusowych i wyleczyć infekcje bakteryjne.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Acatar Control

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."