Ulotka Zdrowia
Acatar Complex - Nowatorski suplement zdrowe zatoki

Acatar Complex - Nowatorski suplement zdrowe zatoki

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: USP Zdrowie
  • Pojemność: 28 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Acatar Complex

Acatar Complex to suplement diety wspierający zatoki. Zawarte w nim ekstrakty roślinne wpływają korzystnie na górne drogi oddechowe. W jego składzie znajduje się werbena, kwiat czarnego bzu oraz korzeń żeń-szenia syberyjskiego. Preparat mogą stosować osoby powyżej 12 roku życia.

Acatar Complex - Zdrowe zatoki dawkowanie 

Zalecaną dawką jest 1 tabletka na dzień. W okresie jesienno-zimowym można zwiększyć dawkę do 2 tabletek. Tabletkę należy popić wodą i przyjmować między posiłkami. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży oraz karmiące piersią.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Acatar Complex

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."