Ulotka Zdrowia
Acatar Acti-Tabs - Pseudoefedryna i Triprolidyna

Acatar Acti-Tabs - Pseudoefedryna i Triprolidyna

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: USP Zdrowie
  • Pojemność: 12 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Acatar Acti

Acatar Acti-Tabs to preparat na katar dostępny w formie tabletek, które zawierają dwie substancje aktywne: Pseudoefedrynę i Triprolidynę. Możliwe jest dzięki temu preparatowi zapanowanie nie tylko nad infekcją wirusową lub zapaleniem zatok, ale także nad katarem alergicznym.

Dzięki zastosowaniu jednej tabletki można udrożnić nos i spowodować spływanie zalegającej wydzieliny. Preparat pomaga również zmniejszyć objawy stanu zapalnego błony śluzowej nosa.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Acatar Acti

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."