Ulotka Zdrowia
Acai Berry Prosper Labs - Preparat do kontroli wagi

Acai Berry Prosper Labs - Preparat do kontroli wagi

Ocena na podstawie 2 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Prosper Labs
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Acai Berry Prosper Labs

Trudno jest utrzymać wagę, którą wypracowało się podczas procesu odchudzania. Możesz jednak cieszyć się przez długi czas ze zgrabnej sylwetki dzięki Acai Berry.

Acai Berry to preparat, którego głównym składnikiem są jagody Acai. Pomagają kontrolować wagę i utrzymać ją na odpowiednim poziomie. Są źródłem błonnika, który wpływa na poprawę trawienia. Jeśli układ pokarmowy funkcjonuje prawidłowo, efekty odchudzania mogą być takie jak sobie zaplanowałaś. Zawarty w nim ekstrakt z zielonej herbaty wspomaga metabolizm i wpływa na redukcję tkani tłuszczowej. Ponadto, w Twoim organizmie nie będzie gromadziła się woda. Natychmiast będzie usuwana. Nie będziesz odczuwała wrażenia pulchności i ociężałości. Preparat pomaga wyeliminować z organizmu wolne rodniki odpowiedzialne za starzenie się skóry. Zachowanie młodości i pięknego, szczupłego wyglądu ciała będzie dzięki temu jak najbardziej możliwe. Acai Berry pozwala również na utrzymanie odpowiedniego poziomu glukozy we krwi.

Stosowanie i bezpieczeństwo Acai Berry Prosper Labs

Aby uzyskać najlepsze efekty należy przyjmować dwie kapsułki dziennie po posiłku. Pierwsze efekty widoczne będą już po miesiącu. Preparat oparty jest na naturalnych składnikach, dlatego nie powoduje negatywnych skutków dla funkcjonowania organizmu. Jego stosowanie nie jest natomiast zalecane dla kobiet w ciąży, karmiących piersią oraz niepełnoletnich. Nie powinny go przyjmować również osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Acai Berry Prosper Labs
Nadal gruby
Ocena produktu

Acai Berry zawsze działa skutecznie na odchudzanie !


Olga
Ocena produktu

Ten produkt jest spoko. Podoba mi się że producent nie ukrywa składu nie używa jakiś zamienników itp. Czysty fajnie zapakowany skuteczny produkt


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."