Ulotka Zdrowia
6 Protein Complex - Białka o różnej kinetyce trawienia

6 Protein Complex - Białka o różnej kinetyce trawienia

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: SFD
  • Pojemność: 2250g
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu 6 Protein Complex

6 Protein Complex to preparat zawierający białka o różnej kinetyce trawienia i wchłaniania. Obecność izolatu (WPI) i hydrolizatu (WPH), a także koncentratu (WPC) białek serwatki gwarantuje natychmiastową odpowiedź anaboliczną organizmu, skutkującą gwałtownym nasileniem tempa przebiegu procesów syntezy białek mięśniowych.

Do organizmu zostaje dostarczona dużą dawka aminokwasów rozgałęzionych, czyli BCAA, w tym leucyna. Preparat zawiera zaledwie 2 g węglowodanów i w 1 g tłuszczu w porcji. W składzie preparatu nie ma aspartamu.

6 Protein Complex - zastosowanie 

Preparat można stosować zarówno bezpośrednio po treningu, jak i tuż przed snem. Można go stosować zarówno w okresie budowy muskulatury, jak i w trakcie redukcji tkanki tłuszczowej. Należy przyjmować od 1 do 3 porcji preparatu na dzień. Każda porcja powinna zawierać 30 g preparatu. Środek należy wymieszać z 200-250 ml wody lub mleka.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie 6 Protein Complex

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."