Ulotka Zdrowia
5:2 Diet Booster - Spalacz tłuszczu

5:2 Diet Booster - Spalacz tłuszczu

Ocena na podstawie 6 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu 5:2 Diet Booster

Nie ma środków, które mogą być zastosowane zamiast zdrowej diety, ani które samoistnie wywołują perfekcyjne wymiary. Jest jednak środek, który może być doskonałym sprzymierzeńcem w drodze do celu. 5:2 Diet Booster jest sprzymierzeńcem zwalczającym dokuczliwe odczuwanie głodu i uzupełniającym brakujące pokłady energii. Suplementowi towarzyszyć ma dieta 5 na 2, zyskująca coraz większą popularność w licznych krajach, doceniana ze względu na skuteczność, zauważalne efekty i nie męczący przebieg.

Plan diety 5:2 i spalacz tłuszczu 5:2 Diet Booster

Plan diety 5 na 2 nie jest skomplikowany, nie trzeba więc tworzyć długich, skrupulatnych rozpisek na każdy dzień tygodnia. Przez pierwsze pięć dni tygodnia, można odżywiać się w standardowy sposób, nie ma tu żadnych wytycznych, liczenia kalorii ani wskazań do wyrzeczeń. Natomiast na kolejne dwa dni, przechodzi się na delikatną formę głodówki. Głodówka nie polega na całkowitym odcięciu się od produktów spożywczych, ale ich ograniczeniu – kobiety mogą spożywać maksymalnie 500 kalorii, mężczyźni 600. Nie mają to jednak być przypadkowe posiłki do wskazanej wielkości kalorycznej, lecz przede wszystkim produkty białkowe i posiadające niewielki indeks glikemiczny, polecane więc są surowe owoce i warzywa oraz ryby.

Posiłki należy spożywać dwa lub trzy razy dziennie, a w międzyczasie przyjmować dużą ilość płynów, przede wszystkim wodę, ale także herbatę i kawę.

Recepta na wrogów diety - 5:2 Diet Booster

Choć plan diety jest możliwie najprostszy, utrudnienie stanowić mogą spadek odczuwalnej energii oraz nieposkromiony apetyt, podczas dwóch kolejno po sobie następujących postnych dniach. Bez odpowiedniego przygotowania i zaplecza takie odczucia mogą stanowić pokusę do rezygnacji z diety. Środek 5:2 Diet Booster pomaga je zwalczyć, uzupełniając zapasy energii do właściwego, wysokiego stopnia i pożegna nadmierny apetyt, skłaniający do podjadania ponad normę. Dzięki temu intensywniej zachodzą procesy spalania tłuszczu, efekty diety stają się jeszcze bardziej zauważalne, co jest dodatkową motywacją do jej kontynuowania.

Korzyści dla kobiet i dla mężczyzn

Tak samo, jak dla obu płci potrzebny jest inny plan treningowy i jak stosuje się odmienne produkty pielęgnacyjne, tak samo odmienne są efekty uzyskiwane dzięki suplementom diety. Aby zarówno kobiety, jak i mężczyźni mogli wyciągnąć maksymalne efekty działania, formuła produktu została odpowiednio, skrupulatnie opracowana. Opiera się ona na ekstraktach pozyskanych z roślin pochodzących z Dalekiego Wschodu oraz na ziołach.

Właściwie skomponowana mieszanka powoduje, że spożywane posiłki nie są tak szybko wchłaniane, nie następuje więc tak szybkie, ponowne odczuwanie głodu, ponadto cukier znajdujący się w większości produktów jest uwalniany w dłuższym odcinku czasu, dzięki czemu nie pojawia się demotywujące odczucie utraty energii, rozwiązane są więc dwa największe problemy, pojawiające się podczas stosowania diety.

Stosowanie produktu 5:2 Diet Booster pozwala też kobietom zachować stabilność gospodarki hormonalnej bez zachwiań towarzyszących często dietom, wspiera też zachowanie w dobrej kondycji atutów kobiecości, jakimi są silne włosy i paznokcie.

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie 5:2 Diet Booster
Filpoz
Ocena produktu

Poprosiłem ostatnio swoją żonę aby zamówiła dla mnie takie tabletki. Trzymam mocno dietę i chce teraz się jeszcze bardziej wyciąć. Dorzucam sporo treningów cardio mam nadzieję że będę zadowolony. Po 2 tygodniach jest -1,5 kg !


StosujeTo
Ocena produktu

U mnie bardzo dobrze ten produkt sprawdza się w połączeniu z dieta. Dorzucam sobie ten suplement jako uzupełnienie i jestem bardzo zadowolony !


Szwagier
Ocena produktu

Ktoś może coś więcej powiedzieć o tych suplementach jeszcze ?


TOMUS
Ocena produktu

CZY KTOŚ MOŻE Z WAS KORZYSTAŁ Z TEGO TRENUJĄC CROSSFIT ?


yogi
Ocena produktu

Jakie mieliście efekty uboczne ? Czy mieliście wrażenie że skoczyła wam temperatura ciała ?


Agatka
Ocena produktu

stosuje sobie ten spalacz tłuszczu 3 razy w tygodniu jak robie cardio i jest przyjemnie


Filipek
Ocena produktu

W Angli jak byłem na "studiach" to reklamowali Dietbooster w TV. Widzaiłam, że u nas takze jest do kupienia więc się skusilem . Po miesiącu mam 2,5 kg mniej. Do tego cwiczylem lekko 2 razy w tygodniu.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."