Ulotka Zdrowia
5 x Wpc protein plus +1 x Wpc protein plus free - SFD

5 x Wpc protein plus +1 x Wpc protein plus free - SFD

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: SFD
  • Pojemność: 750g
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu 5 x Wpc protein plus +1 x Wpc protein plus free

5 x Wpc protein plus +1 x Wpc protein plus free to najwyższej jakości koncentrat białka serwatkowego dostępny w 35 różnych smakach. Preparat odznacza się dużą aktywnością anaboliczną oraz wysoką wartością biologiczną. W jednej porcji znajduje się 26,4 g białek, dzięki czemu jest doskonałym źródłem białka pokarmowego dla osób aktywnych fizycznie. Pozwala uzupełnić niedobory białka w organizmie, a także blokuje katabolizm mięśni i przyspiesza regenerację powysiłkową. Środek przyspiesza metabolizm i wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej. Białko serwatkowe zawarte w tym produkcie korzystnie wpływa na układ odpornościowy.

W składzie preparatu nie ma konserwantów. Nie zawiera także aspartamu oraz glutenu. Zawiera natomiast 2,3 węglowodanów w każdej porcji.

5 x Wpc protein plus - dawkowanie 

Preparat przeznaczony jest dla sportowców z różnych dyscyplin. Należy przyjmować je 1-3 razy na dzień, uwzględniając zapotrzebowanie na białko w diecie. W fazie redukcji białko należy rozpuścić w wodzie, a w momencie budowania masy mięśniowej w mleku. W obydwu przypadkach należy je zmieszać z 250-300 ml napoju. W celu zahamowania tzw. nocnego katabolizmu przyjmować porcję zaraz po przebudzeniu oraz przed snem.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie 5 x Wpc protein plus +1 x Wpc protein plus free

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."