Ulotka Zdrowia
2XPure Creatine SFD - Kreatyna wysokiej jakości

2XPure Creatine SFD - Kreatyna wysokiej jakości

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: SFD
  • Pojemność: 500g
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu 2XPure Creatine SFD

2 x Pure Creatine to preparat, który zapewnia szybką resyntezę ATP, przyczynia się do wzrostu siły i pomaga uzyskać beztłuszczową masę ciała. Zapewnia działanie antykataboliczne i dodaje energii. Jest to obowiązkowy preparat w suplementacji sportowców. Przyczynia się do szybkiej poprawy zdolności wysiłkowych – poprawia siłę oraz wytrzymałość siłową – oraz wspomaga przyrost masy mięśniowej i przyspiesza regenerację po treningu. 

W składzie preparaty znajduje się najwyższa dawka monohydratu kreatyny. Nie zawiera cukrów ani innych wypełniaczy. W każdej porcji znajduje się 500 mg tauryny.

2XPure Creatine SFD - dawkowanie

W dni treningowe należy przyjmować jedną porcję preparatu bezpośrednio przed treningiem, a w dni bez treningu jedną porcję zaraz po przebudzeniu. Każdą porcję preparatu należy popić 300 ml wody lub soku. Jedna porcja to 3 g.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie 2XPure Creatine SFD

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."