Ulotka Zdrowia
100% Creatine Monohydrate - BioTechUSA

100% Creatine Monohydrate - BioTechUSA

Ocena na podstawie 1 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: BioTechUSA
  • Pojemność: 500 g
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu 100% Creatine Monohydrate

100% Creatine Monohydrate to kreatyna w proszku, która pozwoli uzyskać odpowiednią wydajność organizmu. Stosując ten preparat możesz podwyższyć swoją sprawność fizyczną w trakcie kolejnych krótkich, ale bardzo intensywnych treningów. Najlepsze efekty uzyskuje się przyjmując 3 g kreatyny na dzień.

Preparat został przygotowany z czystej kreatyny farmaceutycznej. Nie posiada żadnego smaku. Można wymieszać środek z innymi produktami, takimi jak na przykład środki do budowy masy mięśniowej czy z koktajlami białkowymi. Produkt jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia.

100% Creatine Monohydrate dawkowanie

Należy wymieszać 5 g preparatu z 500 ml dowolnego napoju. W pierwszym tygodniu stosowania, należy przyjmować cztery porcje preparatu dziennie: dwie przed i dwie po treningu. W okresie podtrzymywania efektów, należy przyjmować 2 porcje preparatu na dzień: jedną przed i jedną po treningu.

100% Creatine Monohydrate wielkość opakowania

  • 100 g (20 porcji)
  • 300 g (60 porcji)
  • 500 g torebka (100 porcji)
  • 500 g (100 porcji)
  • 1000 g (200 porcji)

W 1 PORCJI:
5000 mg monohydratu kreatyny

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie 100% Creatine Monohydrate
Kamil
Ocena produktu

Jedna z lepszych jaką miałem okazję spożywać. Bardzo dobra rozpuszczalność w wodzie !


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."